DANIŞAN GÖRÜŞÜ 64

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 64

Bir çok kitap okuyup, bir çok seminere katılıp ve hatta bir yaşam koçu ile de görüşmüş olmama rağmen hala içimde tatmin olmayan bir taraf vardı; bir şeyler eksikti çünkü..

Bu duygu ve hala tırmalayan ruh hali içindeyken Instagramdan buldum Özlem hanımı..

Buldum yerine bir anda önüme çıktı desem daha doğru olacak, evren beni duymuştu.
 
Profilini inceledim, Google amcaya :) sordum
 
Bilumum sosyal medya hesaplarından ekledim kendisini ve takip etmeye başladım, içimde hissettiğim anda randevumu aldım.
Sonra ne mi oldu..!?
Neler olmadı ki
 
Kendisi çok nötr, bu şekilde olduğu içinde yargılanmayacağınızı bilmenin rahatlığıyla paylaşıyorsunuz her şeyi ki; çok çok önemli!
Hayatta gerçekten her şey insan için; benim başıma gelmez, benim ne işim olur dediğim bir çok şeyi tecrübe ettim. Maalesef demiyorum hiçbiri için ve hatta iyi ki diyorum; yaşadığımız her şey bizi geliştirmek, iyileştirmek için geliyor hayatımıza. Bugün bu cümleleri yürekten söyleyebilmemin sebebi Özlem hanımdır.
 
Seanslarımızda; Bedenin aslında bastırmış ve üst beyin olarak farkında olmadığın (bildiğin ama dibe ittiğin) şeyleri o kadar güzel çıkarıyor ki buzun üstüne J aaa sesleri havada uçuşurken ağzın açık kalıyor ve şükür diyorsun. En güzeli de hissederek “şükür” diyebileceğimiz deneyimler yaşamak oldu.
 
Ruhunu ve kendini tanımanın en etkin – hızlı yolu oldu seanslarımız.
 
Ben artık özgüveni yüksek, kendini seven, etrafına sevgiyle bakan, bir durum ile karşılaştığımda saldırıya geçmek karşıdakini suçlamak yerine durup ben bunu neden yaşıyorum diyebilen, kendisiyle bile mutlu olabilen bir insanım..
 
Bir kez daha sonsuz sevgiyle teşekkürler..
 
 
İrem Tilek