Ben Kimim? ;

Ben Kimim?

İstanbul'da doğdum. Saint Benoit lisesini ve İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesini bitirdikten sonra bir süre serbest avukatlık yaptım. 2003 yılında babamı kaybettim, bunun acısı ile baş etmek için bir çare ararken Reiki şifa enerjisi ile tanıştım ve böylece kendi içsel yolculuğum başladı.
 
2003 den itibaren bir çok farklı öğretide eğitimler aldım. 2011 de bilimsel bir teknik olan EFT (Emotional Freedom Tecnique) Duygusal Özgürleşme Tekniği ile tanıştım.
 
İnsanın kendi yaşamını yaratabilmesi için olumsuz zihin kodlarının değişmesinin çok önemli olduğunun farkına vardım. Birçok enerji tekniğinin bilgisini, kendi hayat tecrübemi ve içsel bilgilerimi harmanlayarak Duygu Dengeleme adını verdiğim etkin bir arınma tekniği oluşturdum.
 
2011 yılından itibaren insanların yaşamlarını dönüştürebilmesi için seminerler vermeye ve bireysel koçluk seansları yapmaya başladım.
 
2015 yılında her bireyin kendi şifasının içinde olduğunu anlatan ilk kitabım 'İçindeki Sen' yayınlandı.
 
2019 yılında kendimizi nasıl dönüştüreceğimizi anlatan makalelerimden oluşan ikinci kitabım "Bir Dokunuşla Değişir Dünya" yayınlandı. 
 
DUYGU DENGELEME NEDİR?
 
Mutlu olmamızı engelleyen tüm olumsuz duygularınızdan kurtulma ve nötr olma çalışmasıdır.
 
Bu çalışma; hayır diyememek, aldatılma korkusu, terk edilme korkusu, yalnız kalma korkusu, parasız kalma korkusu, muhtaç olma korkusu, el alem ne der korkusu, öz güven eksikliği, yetersizlik duygusu, yanlış karar verme korkusu, ayrılık acısı, aileye öfke, kendine öfke, aşırı fedakarlık, hasta olma korkusu, ölüm korkusu, kararsızlık, erteleme ve bunlara benzer tüm rahatsız edici duygulardan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar.
 
Seansın işe yaraması için tek gerekli şart kişinin bu duygulardan kurtulmayı istiyor olmasıdır.
 
Seanslarında, kişilerin hayatlarını yöneten bilinçaltı kayıtları ortaya çıkar ve temizlenir, kişi kendisi ile yüzleşir.
  
Seansların sonunda rahatlamış, kaygısız ve öz güveniniz artmış hissedersiniz, hayatınızın yönetimini elinize alır ve hayatınız hakkında duygularınızın esiri olmadan net bir zihinle rahatça karar verebilir hale gelirsiniz.
  
KİTABIM: İÇİNDEKİ SEN
  
Kitabım Yunus'un ''bir ben vardır bende benden içeri'' sözünde anlattığı o ben yolculuğuna çıkarıyor sizi.
  
İnsanı en rahat hissettiren şey kendi olabilmesidir. Ne yazık ki çok kişi, sevilmeme, kabul görmeme korkuları yüzünden maskelerini çıkaramıyor. Bu kitap, insanlara maskelerini atmak için ihtiyaçları olan cesareti verecek. Kimi, başucuma koydum, her gece birkaç cümle okuyorum, üzerinde düşünüyorum, kimi, bana cesaret verdi, kimi de bakış açımın yanlış olduğunu fark ettirdi diyor. Hayatı zorlaştıranın kendimiz olduğunu gösteren bir kitap bu, herkesin “içindeki kendini' bulacağı bir kitap. 
 
Kitabın bir özelliği var: aklınıza takılan bir konuya yoğunlaşıp rastgele bir sayfasını açtığınızda orada ilk gözünüzün çarpan cümle sorunuzun cevabı oluyor. Bu yüzlerce kez denendi ve her seferinde sorulan sorunun yanıtı geldi. Bu nasıl oluyor diye sorarsanız, bilmiyorum; evrenin mucizevi işleyişi...
 
Bu kitap kendini yazdı. Kendim olma yolculuğumda, okurken, meditasyon yaparken içimden bazı cümleler akmaya başladı ben de bu cümleleri paylaşmaya başladım. Onları düşünerek bulmadım. Bu anlatması zor bir durum; ilham gelmesi gibi bir şey. Derken bir gün biri aradı: “Ben sizi uzun zamandır takip ediyorum, tüm yazdıklarınızı okuyorum. Sayenizde mutsuz süren evliliğimi bitirdim, yaşadığım şehri değiştirdim, yeni bir işe girdim, yepyeni bir hayata başladım. Size çok teşekkür ederim; bana hayatta atmak istediğim adımları atabilmek için cesaret verdiniz." dedi. Hiç tanışmadığım biri!" İşte o an bu sözlerin kitap olması gerektiğini anladım.
 
Bu kitabı bir solukta okuyup bitirirseniz vermek istediği mesajı alamazsınız. Her cümle üzerinde düşünmek için zaman ayırırsanız, hayata bakış açınızı değiştirmeye, farkındalığınızı artırmaya başlar. Her insanın doğuştan sahip olup sonrasında unuttuğu bir varoluşu, içsel bir boyutu vardır. Bu kitap hakkıyla okunduğunda o boyuta doğru bir kapı açılır, gerçekte ne olduğunuzu hatırlamaya ve özgürleşmeye başlarsınız. 
 
 

Kitabımı aşağıdaki linklerden sipariş verebilirsiniz

   www.kitapyurdu.com

  www.dr.com.tr