DANIŞAN GÖRÜŞÜ 76

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 76

İlişkilerle ilgili o kadar rahatladım ki nerelere yazsam kimlere anlatsam diye şaşırıyorum.

Hayatımda “eski”de kalan kim varsa o kadar umurumda değil ki! Harika hissediyorum kendimi.

 

Aşırı özgür, kendine güvenli ve rahat. İyi ki yoklar diyorum bir sebeple hangisi aklıma gelse. Bana layık değillerdi gerçekten. Bana uygun değillerdi. Yalnız kalmamak adına kendi değerimi o kadar düşürmüşüm ki, saçma tavizler, hep kendimi suçlamalar vs

 
 Gün içinde kimseyi düşünüp üzülmüyorum artık. Aklımdan gelip geçiyorlar sadece ve bir ilişki hayal etmek istediğimde edemezdim. Yani nasıl birini istediğime dair bir hayal yaratamazdım. Hep eskiler gelirdi aklıma, onlar üzerinden hayaller kurardım, tam bir kısırdöngüydü.
 
Ama şu an yepyeni bir adam hayal edebiliyorum. Kafamda bir tip, bir kişilik, bir ilişki modeli kurabiliyorum. Bu çok basit gibi görünebilir ama benim için imkansızdı. Zordu, olmuyordu işte! Şimdi oluyor :) Çok şükür.
 
Boşluğa düşmüyorum dolayısıyla telefona sarılıp eskileri aramıyorum veya yenisini bulmaya çalışmıyorum. Müthiş bir özgürlük.
 
İş konusunda da aynı şeyleri hissediyorum, CV'im çok iyi olmasına rağmen başvuru yaparken kendimi ezecek şeylere odaklanıyordum. Şimdi benden iyisi Şam'da kayısı diyorum. :) Velhasıl kelam çok iyi geldi.