DANIŞAN GÖRÜŞÜ 77

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 77

Uzun zamandan beri kendimde kabullenemediğim hep ‘’pozitif düşün, iyi düşün’’ diyerek bastırdığım duygularım vardı.

Ama bu duygularım artık beni hayattan koparmaya başladığı zamanda Özlem hanım ile irtibata geçmeye karar verdim.

 
İlk olarak belirtmek istediğim şey; Özlem hanım’ın size karşı yargısız duruşu ve çalışma sürecinde tam gereken yerde doğru cümleleri kurup doğru soruları soruyor olması. İlk seansımıza başladığımızda hayatımdaki en ilginç deneyimlerden birini yaşadım. Hep beğenilme, onaylanma arzumun aslında sevilmeme, yalnız kalma korkumdan ötürü gelmesini anlamam ve bunun sebebinin daha bebekken yaşadığım kötü bir olay yüzünden olduğunu hatırlayabilmem benim için çok şifalandırıcı ve ilginç bir deneyim olmuştu. Asla hatırlayamacağım bu olayı seans sırasında hatırlamak ve bu duygunun bilincimden gittiği andaki rahatlama hissini gerçekten unutamayacağım.
 
İkincisi seansta ise; beni büyüten ebeveynlerimi kaybetme korkum, herhangi bir sebep yokken son zamanlarda beni çok etkileyeme başlamıştı. bu korkum üzerinde çalıştığımızda ise neredeyse tamamen unuttuğum bir deneyimin beni bu korkuya sürüklediğini anladım. Hatırladığım anı ise; 7 yaşındayken intihar ederek ölen kuzenimin cenazesinde annemin ve onun annesinin ne kadar üzüldüğünü gördüğümde ilk olarak ölüm kavramı ile böyle tanışmış olmamdı. Bu da benim üzerimde sevdiklerimi kaybettiğimde aynı bu duruma düşeceğim diye bilincime işlemiş. Bu duygumu da terk ettiğim zaman yaşadığım his uzun zamandan beri kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladı.
 
Bu duygular açığa çıktığında Özlem hanım’ın sizi çok iyi yönlediriyor ve o duyguların bedenizinden ve bilinçaltından temizlenmesini sağlıyor. Hayatta hep bir yerlerde bir şekilde size engel olan korkularınız, pişmanlıklarınız, üzüntüleriniz yada fobilerinizden arınmak ve bilinçaltından bunları temizlemek istiyorsanız Özlem hanım ile tanışmalısınız. Akışta kalmayı ve olanı oluruna bırakmayı bana gösterdiği için Özlem hanım’a teşekkür ederim. Ebrar Boğadır