DANIŞAN GÖRÜŞÜ 78

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 78

31 yaşında, yıllardır İstanbul'da yaşayan ailenin 4.çocuğu, sağlık çalışanı bir danışanımın görüşü:

Benim bu yoldaki serüvenim 2009 yılında kuantumla  tanışmam ile başladı. Hayatımda eksik yanlış hüzünlü mutsuzluk kararsızlık korkaklık terk edilme özgüven eksikliiği hep vardı hep beni takip ediyordu.

 
Bu vesile ile birçok kitap okudum bir çok kişiyi takip ettim ama olmuyor olmuyor yine olmuyordu en basitinden deli gibi  aşık olduğum insanlar tarafından hep terk ediliyordum, haklıda olsam kimseye karşılık veremiyordum ve bunun bedelini  devamlı gözyaşlarım ile ödüyordum. bitmek bilmeyen öksürük krizleri  diz ağrısı ve boyunda tutulma halleri peşimi hiç bırakmadı sağlıkçı olmama rağmen kendime bir çare bulamadım, devamlı kalbim kırık devamlı gözüm yaşlı yıllarca dolaştım durdum.
 
 
Hep bir mucize olsun istedim hayatımda hep baktım hep gözlemledim taki özlem hanımın fotoğrafını görene ve röportajını bir dergide okuyana kadar. hiç tereddüt etmeden mail yazdım kendisine geri dönüşü çok hızlı olduğu için evet deniz mucizen bu dedim senin elinden tutup seni istedğin yere götürecek rehberini buldun dedim ve gecenin sabahında kendisinden randevu aldım çok sıkılıyordum vede çok korkuyordum kiminle ve nasıl bir durumla karşılaşırım diye. taki özlem hanımın o içten ve sıcak gülümsemesi ile karşılaşana kadar. bana ne oldu kısmına gelirsek çok başarılı iki seans geçirdim kimi zaman ağladım kimi zamanda kahkalar ile güldüm. etkisini nasıl mı gördüm tutuk olan boynum düzeldi ilk seansta omuzlarımdaki ağrı ikinci seansta boynumdaki sağa sola bakma problemi geçti bu mucizeye tanık oldum.
 
 
Babamla diyaloğum değisti eskiden sinir olduğum krize girdiğim olaylara şuan daha farklı tepkiler veriyorum.kardeşlerim ile olan diyaloğum değişti daha ılımlı ve onlara sinir olmadan konuşabiliyorum.beni terk eden sevgilim için aman boşver deniz diyebiliyorum artık. en önemlisi gözlerimdeki ışıltının farkına vardım. hayata birde bu yönden bakmak var dediği için, seans sonrası o içten sıcak sımsıcak sarılışı için  özlem hanıma burdan sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum.sevgi ve huzur hep sizinle olsun <3
 
Deniz