2017'Yİ UĞURLARKEN

2017'Yİ UĞURLARKEN

En güzel yıllarımızı yaşarken bunun hiç farkında olmayız ve geçip gittikten sonra geriye baktığımızda hayatımızın en güzel yıllarıymış meğer deriz.

Yaşarken farkında olmak ve kıymetini bilmek gerek, eski yıl hesabınızı yaparken hep olumsuzluklara odaklanmayın, mutlaka güzel şeyler, hatta çok güzel şeyler de oldu ve onları hatırlayıp giden yılı sevgiyle uğurlayın.

 Hep gelecek yıl için hedefler koyup, planlar yapmak yerine geçmiş olan yılda belki beklediğiniz, bazen de beklemediğiniz bir çok güzel şeyin olmuş olduğunun farkına varın. En önemlisi her zaman hayatınızda olanların özellikle şükür sebebi olduğunu hatırlayın.

 

Aşağıya kendi eski yılı uğurlama yazımı yazıyorum, siz de geçmiş bir yılınızın fotoğraflarına bakın ve kendi yazınızı yazın; bir yıla ne çok güzellik sığdırdığınızı hatırlayın, lütfen olumsuzluklara değil, güzelliklere odaklanarak. Hatırladıkça sevinecek ve şaşıracaksınız ne çok güzel şey yaşamış olduğunuza.

 

2017 bana verdiğin tüm güzellikler için çok teşekkür ederim, Geçirdiğim tüm sağlıklı günler için şükürler olsun, gitgide büyüyen sevgi dolu bir ailem olduğu için şükürler olsun, birlikte gülebildiğim bir çok arkadaşım olduğu için şükürler olsun, bunca güzel insanla tanıştığım için, bu kadar yüreğe dokunabildiğim için şükürler olsun. Gezebildiğim, eğlenebildiğim, gülebildiğim ve çok sevebildiğim için şükürler olsun. Çok insana sarılabildiğim için şükürler olsun.Kendime zaman ayırabildiğim için şükürler olsun. Kaygısız, beklentisiz kalabildiğim, anın tadını çıkardığım zamanlar için şükürler olsun. Kendime doğru biraz daha yol alabildiğim için şükürler olsun. Hayatı doya doya içime çektiğim, sevginin coşkusunu hissettiğim tüm zamanlar için şükürler olsun. Şimdi seni sevgiyle uğurluyorum. Ve gelecek yılın tüm güzel sürprizlerine kendimi açıyorum.

 

Mutlu yıllar...

 

Sevgiyle...

 

Olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtulmak, bilinçaltı temizliği yapmak, hayatınıza yeniden yön vermek ve dönüşümünüzü hızlandırmak için; Özlem Hatipoğlu ile bireysel olarak çalışmak istiyorsanız, ozlmhatipoglu@gmail.com adresine mail atabilir ya da randevu için 05324516323 numarayı arayabilirsiniz.