DANIŞAN GÖRÜŞÜ 85

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 85

Ozlem hanımı sosyal medyadan takip ediyordum ve  eft tekniği de ilgimi çekiyordu.

.Bundan yaklaşık 1.5 ay kadar once ınstagramda bir arkadasimla yazisirken hayalindeki iliskiyi nasil yarattığı ile ilgili eft ile önünün açıldığını ve herseyin hızla ilerlediğini söyledi.

 
Ben de kendi uzerimde uzunca zamandır çalışıyordum bununla birlikte biraz ek desteğe ihtiyaç duyuyordum arkadasimla yazisirken eft hayatimi dönüştürdü demesi bana evrensel bir mesaj gibi geldi ve Özlem hanımdan seans almaya karar verdim.
 
Iliski,kendini sevme,değer,hak etme,kızgınlık ,IBS (Hassas barsak sendromu),beden imgesi gibi konu ve duygular uzerinde çalıştık.. 
  
Ilk seanstan yaklaşık iki hafta sonra eski sevgililerimden  birinin evinin önünden geçerken olumsuz birşey hissetmedigimi ve icimden, onunla geçirdiğimiz günler icin ona tesekkur ederken buldum kendimi ve eft işe yaradı diye düşündüm.Bunu fark etmem icsel rehberimin bana bir hediyesiydi.
 
Ayrıca ilk seanstan iki gün sonra ic sesimi dinleyerek IBS konusunda çalışan  bir GAPS danışmanı buldum ve ona gittim ve beslenme seklimi değiştiren diyete basladim.Saglikli beslenme ile ilgili onemli bir adım attım.
  
Evlilikten korktuğum için bağlılıktan kaçan erkekleri hayatima alma döngümün kırılması da benim icin bir hediye.
 
 Ayrıca babama olan kızgınlığının kalmadığını hissediyorum.
 
Süreç içinde  çalışmanın etkilerini gormeye devam edeceğimden eminim.
 
Özlem hanım işinde profesyonel ve samimi biri..herkesin onunla çalışma ayrıcalığına sahip olmasını isterim.
 
 
Sevgilerimle. 
 
Fatma K.
 
Izmit/Kocaeli