DANIŞAN GÖRÜŞÜ 86

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 86

Özlem Hanım’a gittiğimde çok uzun zamandır birikmiş ve bir türlü çözülmeyen bazı sorunlarımla uğraşıyordum.

Öncelikle şunu belirteyim: onunlayken kendimi olduğum gibi hissettiğimi farkettim. Bu yüzden bu durum şifalanmam için bana bir umut veriyor.

 

Özlem Hanım’ın hissetmemi sağladığı duyguları hayatımın şu döneminde ve tam zamanında hissetmem gerekiyormuş yoksa bana epey yük olacaklarmış. Bu duyguları hissetmeye ne kadar ihtiyacımın olduğunu seanslar sırasında farkettim. Ben bu hislere tek başıma ulaşamazdım. İnsanın kendi bilinçaltı duygularıyla karşılaşması ve etkilerini farketmesi çok ilginç. Şunu da söylemeliyim: onunla çok rahat ediyorum. Benim için çok doğru bir enerjisi var. Ve onunla güvende hissediyorum. Açık ve yargısız birisi.

 

Son seansta artık geldiğimiz noktada şunu söylemeliyim ki: içinde bulunduğum bakış açıları ya da tutumlarda her şeyin başka türlü olması da pek beklenemezmiş. Neyi nasıl hak ettiğimize inanıyorsak ya da etmediğimize o şekilde düzenleniyor hayatımız. Bununla yüzleşmeyi olgun karşıladığımı farkettim. Sanırım artık şimdi, bundan sonrası için bir şeyler yapılabilir.
 
Bu yüzden bundan sonrasının nasıl düzenleneceği beni daha çok ilgilendiriyor. Ayrıca bu çalışmanın bana kazandırdığı bir şey de duygularımı daha berrak görebildiğimi farkettim. Sanırım bir çeşit kendime soru sorma kabiliyeti de kazanıyorum. Şimdilik bu kadar.