DANIŞAN GÖRÜŞÜ 91

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 91

Özlem hanım yıllar önce size ilk geldiğimde hiçbir şey bilmiyordum.

Kendimi anlatıyordum ama ne anlattığımı bile bilmiyordum bu geçen yıllar içinde ara ara benim her sorunum olduğunda çalışma yaptık.

Şimdi geriye baktığımda çok daha net görüyorum ki sizinle çalıştığımız her konu çabucak çözüme ulaşmış. Ben ara ara başka bir çok çalışmaya da katıldım ama siz derindeki meseleyi gerçekten çok iyi yakalıyorsunuz.

 

Hatırlarsınız ilk geldiğimde hayatımdaki birinden çok korkuyordum sizinle çalıştığımız günün ertesi günü o korku benim içimden tamamen yok olmuştu. Bir ara bir sevgilim vardı beni aldatmıştı ve üstelik maddi olarak da sömürmüştü. Ondan hiç kopamayacağıma dair de korkularım ve bana yaptıkları yüzünden hem çok büyük öfkem hem de üzüntülerim vardı. O konuya da çalıştığımızda o kişiye karşı beni tamamen nötr hale getirmiştiniz.

 

Bir seferinde para konusuna çalışmıştık sizinle o çalışmadan itibaren cüzdanımdan para eksik olmadı. Oysa çalışmamızdan önce 50-100 liralara muhtaç olduğum günleri çok iyi hatırlıyorum. Sizinle çalıştıktan sonra para akışım hiç kesilmedi.

 

Şimdi size ilk geldiğim halimden oldukça farklıyım o zaman çok bilinçsizdim şimdi her şeyi çok daha iyi idrak ediyorum. Yaptığınız çalışmanın gerçekten temizlik yaptığını fark ettim eski bilincimle çok farkında değildim ama şimdi çok daha farkındayım. Her şey için teşekkür ederim. Y. M