DANIŞAN GÖRÜŞÜ 95

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 95

Kendimi kelimenin tam anlamıyla uzaylı gibi hissettiğim ve dünya ile bağ kurmakta zorlandığım için danıştım Özlem hanıma.

Karmaşık durumumu anlatabileceğimden şüpheli ve artık deli olduğumu kabul etmeye razı bir halde anlatmaya başladım kendisine.

Sadece birkaç cümlem yetti ve anlamanın da ötesinde beni görddüğünü hissettim. Öyle yargısızca ve kabulle dinliyordu ki; sanki kendisi aradan çekilmiş, beni daha sevgi dolu olan bir benle baş başa bırakmıştı. Bu sevgi ve kabul frekansında, kendimi kabul etmemle başladı aslında benim iyileşmem. Sonra uyguladığı tekniklerle derinlere inerek korkularımı temizledik, beni üzdüğünün farkında bile olmadığım olaylara ağladım bazen bolca da güldüm seanslarımızda iyileşirken. 
 
Böylece benim asıl yolculuğum başlamış oldu. Tekniklerinin yanısıra, kendimi bilme yolculuğumda, ben sordukça açılan ve derinleşen ilmi ile Özlem hanım yoluma ışık olmaya devam ediyor. Kendisine her şey için , en çok da bana benden çok inandığı ve beni her zaman kendi potansiyelime yönlendirdiği için sonsuz teşekkür ederim. Deniz Erik Acar.