DANIŞAN GÖRÜŞÜ 98

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 98

Özlem hanımın Facebook’taki paylaşımlarını bir süredir takip ediyordum.

Başa çıkamadığımız, bizi yoran duygularımız ile ilgili insanı düşündüren öyle cümleleri vardı ki kendisiyle online seans yapmak istedim.

Karşımda bir yakın arkadaşımla konuşuyormuşum gibi kendimi rahat hissettiren ve beni çok dikkatli dinleyen birinin olması öncelikle bana güven verdi. Özellikle de sorduğu nokta atışı sorular...
 
Yıllardır ‘neden böyle yapıyorum, niye bu tepkiyi veriyorum?’ gibi kendi kendinizi sorgulayıp durduğunuz ama içinden çıkamadığınız durumların altında yatan, sizin o ana kadar hiç de farkında olmadığınız kök sebepleri müthiş isabetli sorular sorarak çok kısa zaman içinde size cevabı bulduruyor. Sebebi öğrenmek bile o konuda artık dizginleri bilinçaltınızın elinden kendi elinize alma gücünü size vermişken üstüne bir de duygu temizliği yapmak bana gerçekten çok iyi geldi.
 
Hatta bugün seansta yıllar önce yaşamış olmama rağmen, hala hatırladığımda kendime sinir olduğum, hatta kendimi dövdüğüm bir olaya gelmişti sıra Özlem Hanım’ın isabetli sorularıyla.Çalışma esnasında kendimi aynı olaya bu kez kahkahalarla gülerken buldum.
 
Özlem Hanımın çalışması kesinlikle olaylara bakış açınızı değiştiriyor. Kendisiyle tanıştığım için mutluyum ve hayatıyla ilgili kısırdöngüler yaşayan herkese Özlem Hanımla çalışmalarını gönülden tavsiye ederim.