DANIŞAN GÖRÜŞÜ 101

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 101

Özlem Hanım’a çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum.

Kendim ile ilgili göremediğim noktaları anlamak için ve dönüşümüme engel olan düğümlerimi çözmemde bilgi birikimi ve deneyimiyle yardımcı olacağına inanarak kendisinden çalışma aldım.

Her şeyi araştırıyor, eğitim alıyor, bir çok kitabı okuyor, bilgiye kolayca ulaşabiliyoruz, her şeyin nedenini biliyoruz fakat kendimizle ilgili kör noktalarımızı göremiyoruz, farkında olamıyoruz. Algımızı genişletebilmemiz için gerçek bir kolaylaştırıcıya ihtiyaç duyuyoruz. İşte tam da bu noktada bütünüyle sizi görebilen, duyabilen ve ortaya koyduğunuz davranış kalıbını, duygu durumunuzu, ihtiyacınız olan kıvılcım noktasını teşhis edebilen bilge bir şifacı olarak karşıma çıktı Özlem Hanım.

 

Yaşamı ve kendimi anlama sürecimde iyileşmeye en ihtiyacım olduğu zamanda şifasını, ve rehberliğini aldım. Kendisiyle yaptığımız seanslarda geçmişten gelen duygu ve düşünce desenlerimi daha net görüp farkındalığımı arttırabiliyorum. Uyguladığı Duygu Dengeleme yöntemi ve dönüşüm teknikleriyle de eski ve işe yaramayan kodlarımdan inançlarımdan beni kurtarıyor yeniye ve ilerlememi sağlayan daha üst bilincime geçmemi kolaylaştırıyor.

 

İyi ki yolculuğumda ona rastlamışım. Kişisel gelişim sürecimde hem şifalanmak hem de şifalandırmak için çıktığım bu yolu o kadar güzel temizledi ve ferahlattı ki; yolda önüme engel olan kendimi bile defalarca görme ve dönüştürme farkındalığına ulaştırdı. 

 
Bu kadar kısa sürede üstümden büyük bir yük kalkmış ve kendimi iyileşmiş hissetmemi sağlamış olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bazen keşke daha önce sizinle karşılaşsaydım diyorum ancak her şey ol vaktinde oluyor. 🙏🌺