DANIŞAN GÖRÜŞÜ 102

DANIŞAN GÖRÜŞÜ 102

Özlem Hanımı çok uzun yıllar öncesi face'de takip ediyordum.

Tevafuk olarak önüme çıkmıştı sayfası . Enerjisi sıcacıktı bu benim için doğru kişi demiştim kendisinden seans almaya niyet etmiştim.

İlişkiler konusunda tıkanıklıklar yaşıyordum hep tekrara giren blokajlarım travmalarım  vardı çocukluğuma dair.

Hayat okulunda birçok tekniği deneyimlemiştim hepsi katkı dolu tekniklerdi birçok eğitime katkılmştim yine de bedenimde bilinç altı kayıtlarımda kayıtlarımın temizlenmesi gerektiğine ve destek almam gerektiğini biliyordum.
 
 
Ôzlem Hanımı seçmiştim  çok şükür nasip edildi kendisiyle yıllar sonrası destek almam  Duygu Dengeleme seanslarında birçok konuyu temizledi geçmişe dair .Bana katkı oldu enerjisi sezgileri insana iyi gelen bir enerjisi var ve işini çok profesyonel yapıyor.
Daha sonrası da gün içinde videolarını izliyordum anlattığı paylaştığı tüm konular çok faydalıydı hepsini tek tek ôzetlemişti.
 
 
Emeğine sağlık Özlem hanım iyi ki Rabb'im beni sizinle buluşturdu.
Çok şükür şükürler olsun hamdolsun 🤲🙏 Şifalandım sayenizde üzerimdeki tüm ağırlıklar yükler kalktı onca yıl üzerimde taşımıştım.
Daha ilk seansımızda etkili bulmuştum bu Duygu Dengeleme tekniğini  anında dönüştürme etkisi var .Ôzlem hanım iyi ki varsınız .
Daha çok kişilere katkı ışık olmanıza ulaşmanıza niyet ediyorum.
 
 
Niyetim sizi yüz yüze de görmek.
Ben yıllar öncesi niyet etmiştim daha ozaman Ôzlem Hanımın benim için doğru bir kişi olduğunu hissetmişim benim enerjime uygun olduğunu.Tüm travmalarıma tek tek çalıştık hepsini temizledi dönüştürdü.Her hafta sonunu heyacanla bekliyordum.Ôzlem Hanım iyi ki varsınız.Sayenizde şifalandım bilincim genişlemiş yükselmiş oldu .Beni tek tek dinlediniz her bir duyguma çalıştınız hepsini dönüştürdünüz.Emekleriniz katkılarınız adına sonsuz teşekkürler 🙏🍀💓