• DANIŞAN GÖRÜŞÜ 43

  Özlem hanımla düzenlediği İlişkiler seminerinde tanıştım.

  Kendisi Duygu Dengeleme çalışması yaptığını belirttiğinde içimden bir ses denememi söyledi. Bu sese kulak verdim ve hiç pişman olmadım.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 42

  Çaresizliklerime çareler ararken ve hiç mi hiç düşünmediğim güzel mi güzel kalpli bir kadının karşısında buldum kendimi...

  İçimden bir süre; “Ne işim var burada saçma sapan şeyler yapıyorum.” dedim, lakin bir yandan da vurmaya devam ediyordum çünkü parmakcıklarım iç sesimi dinliyor devam diyordu :))

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 41

  Aylar önce duyup araştırmaya başladığım günlerde Duygu Dengeleme ile sorunlarımın çözüleceğine dair bir his oluşmuştu bende ve o günlerde nasıl olduğunu hatırlamıyorum, sizinle tanıştım.

  Ilk sohbetimizden sonra dedim ki evet çok şey değişecek hayatımda. Keşke ilk tanıştığımız günlerde alsaydım seansı.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 40

  Benim çalışma konum; mutsuzluğum, kendimi değersiz hissetme duygum, yalnızlıktan korkmam, ilişkilerimin sonunda hep yalnız kalmam, terkedilmem ve kendime tam olarak güven duymamamdı.

  Bu duyguları hissederken sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sağlayamıyordum kendime.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 39

  Herkese Merhaba, Ben yıllardır kendi üzerinde çalışan, kendini çözmeye uğraşan ve bu konuda çok büyük ilerleme kaydetmiş bir insandım.

  Pek çok konuda hayatımı istediğim şekilde yönlendirebildim fakat bir türlü halledemediğim kalıplar vardı. Bunlarla ilgili de durmadan çalışmalar yapıyor, yeni yöntemler deniyordum.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 38

  Canım Özlem'ciğim sana buradan da teşekkürlerimi sunmak istiyorum...Bundan sekiz sene kadar önce geçirdiğim bir travma sonucu şiddetli bir uçak fobisi oluşmuştu bende...

  Uçağın konusu açıldığı an içimde fırtınalar kopacak boyutlara varmıştı bu fobim...Bunun yüzünden pek çok gezi fırsatını kaçırdım senelerce...

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 37

  Düşüncelerimin hızına yetişemediğim , arkalarından koşmaktan bittiğim ve de içerimde sıkışıp kalan çocuğun İMDAT sesleri içerimi yakarken sevgili Özlem hanım ile gerçek anlamda imdadıma yetişti.

  Yaptığımız çalışma sonucu neredemiyim? Kendi içerimde, kendi merkezimde ve şimdideyim.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 36

  Duygu Dengelemesine geliş amacım para blokajlarımı kırmaktı, yalnız hayatımda ondan önce daha ciddi sorunlar olduğunu ve bunların paradan daha önce çözülmesi gerektiğini fark ettim.

  Bir süre önce çok sevdiğim insanlar tarafından istemediğim bir olaya çekilmiş ve beni boğan bu olaya katlanmak zorunda kalmıştım.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 35

  Size ilk mesaj attığım zamanı hatırlarsınız, korku, endişe doluydum çok değil daha 30 gün öncesine kadar.

  Bana yardımcı olabileceğinizi söylediğinizde ben ciddi bir rahatsızlık yaşıyordum.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 34

  Duygu Dengleme sayesinde o kadar çok farkındalık yaşadım ki bu bağ koparma olayından sonra affedişimle birlikte sanki hafifledim.

  Sizi ilk bulduğumda bir eleştiri yapmıştım. Sonrasında da size arkadaşlık teklifi yolladım. Bir şey beni size doğru itti.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 33

  Sizi umursamaz yapıcam dediğinizde daha umursamaz nasıl olabilirim demiştim ama sayenizde gerçek umursamazlığı şimdi anlıyorum...

  Önceden umursamazlık zannettiğim şey birşeylere gerilip, kızıp sonra boşvermekmiş.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 32

  İnsanın en zor zamanı nedir? İşte en zor anınızda karşınıza İlahi güç birisini çıkarıyor.

  Hiç tanımıyorsunuz, sadece sanaldan var olduğunu biliyorsunuz ve içinizdeki ses size iletişime geç, senin şifacın O diyor.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 31

  Duygu Dengeleme seansından önce kendimi kapana kısmış, bu hayatta artık istediğini elde edemeyecek kadar bitmiş, işe yaramaz bir şekilde hissediyordum.

  Bir tek seans yapmamıza rağmen her an hayatımda yeni mucizelerin olabileceğine olan inancım arttı.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 30

  Bazen tam ihtiyacınız olduğu anda bazı kişiler çıkar karşınıza. Ve bu tesadüf değildir.

  İşte öyle tam da kendimle bir mücadele halindeyken çıktı Özlem hanım karşıma.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 29

  Sadece bir defa seans yaptık ancak bendeki değişimi etrafımdaki herkes gözlemlemeye başladı,

  tabii benim hissettiğim hafifleme de cabası!

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 28

  ÖZ'le Tanışma  

  İsmi Özlem, ancak sizi özünüzle karşılaştırıyor... Kimisi için çok sert, kimisi için sarsıcı, kimisi içinse oldukça neşeli geçebilir bu karşılaşma, ancak böyle bir ayna kolay kolay bulamayacağınızı söylemem gerek.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 27

  Yaşamımı sadece çalışmaktan ibaret bir hale sokup, tüm içsel ve dışsal sıkıntılardan ofise sığındığım uzun yıllardan sonra bir gün dilime "Allahım kalbime, dilime ve zihnime iyilik ver" duası yerleşti.

  Nereden, nasıl, neden geldiğini bilemediğim bu duayı haftalarca hiç farkında olmadan tekrar ettim.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 26

  Aşamadığım, takıntı haline getirdiğim sıkıntılarım vardı ve beni çok yoruyordu. Bir gün tesadüfen internette Özlem hanıma rastladım ve yaptıklarını okudum.

  Duygu Dengeleme tam da benim aradığım şeyi vaad ediyordu yani duygusal olarak özgürleşmeyi. Arayıp aramamak konusunda teredütte kaldım ancak bişeyler yapmam gerekiyordu.

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 25

  Sizi bana öneren arkadaşıma ve şahsınıza o kadar minnettarım ki

  yıllarca yüklendiğim ve farkında olmadan edindiğim başka insanların sorumlulukları, öncelik sıralamalarımın dengesizliğini, iç dünyamda bastırdığım iyi yada kötü tüm olumsuz duygu ve düşünceleri sayenizde farkedip, tümünü kabul edip geride bıraktım...

  Devamı...

 • DANIŞAN GÖRÜŞÜ 24

  Hayata dair hep yeniden hep yepyeni şeylerin farkına sizinle vardım.

  Belki bildiğim, hayatın normal akışıyla hep kendimden esirgediğim farkındalığımı sağlayan güzel şeyler Özlem Hatipoğlu sayesinde oldu.

  Devamı...